Tunisas

Tunisas: su arabiška kultūra persipynęs įvairių tautų palikimas

Tunisas- viena iš mėgstamiausių lietuvių turistų atostogų krypčių. Kadaise Tunisas buvo tam tikra egzotika, tačiau jau seniai yra tapęs lygiaverčiu pamėgtajai Turkijai ar Egiptui.

Tūkstantmečių istoriją skaičiuojantis Tunisas turi ką pasiūlyti ir tingaus poilsio išsiilgusiems keliautojams, ir istorinio bei

kultūrinio pažinimo ištroškusiems atostogautojams. Čia yra visko: puikių paplūdimių, palmių, kupranugarių, turgaus aikščių, tradiciniais rūbais pasidabinusių žmonių ir dar daug ko, ką verta pamatyti ir patirti!

Tai tik maža dalelė to, ką galite pamatyti ir patirti spalvingajame ir kvapų magijos persunktame Tunise. Kelionių agentūros „Fridmis“ specialistai padės išsirinkti tinkamiausią kelionės kryptį ir labiausiai jums priimtinas pramogas.

Čia pateiktos mūsų rekomenduojamos programos, tačiau mes galime jas pritaikyti pagal Jūsų poreikius, pakoreguoti kelionės datas: pradžią, pabaigą ir netgi sukurti individualiai Jums pritaikytą maršrutą, atitinkantį Jūsų norus! Taip pat pakeisti skrydžius, pervežimus, viešbučius, išvykas bei lankomus objektus.

Susisiekite su vienu mūsų komandos specialistu!