Meksika

Meksika: saulės, patiekalų ir gyvenimo karštis

Ar pastebėjote, jog populiarių Holivudo filmų herojai bėgdami nuo piktų tipelių ar teisėsaugos dažnai sprunka į Meksiką? Nors juos ten vilioja ir lankstesnė įstatymų sistema, nėra jokios abejonės, kad juos traukia ir gyvenimo šioje šalyje malonumai. Įspūdinga gamta, kriokliai, džiunglės, piramidės ir kiti architektūros paminklai, karšta saulė ir ne menkiau karšti nacionaliniai patiekalai tampa traukos objektu, norintiems pasprukti ne tik visam gyvenimui, bet ir bent jau trumpoms atostogoms.

Įspūdingai ryškios spalvos, energinga mariačių muzika, griausmingi festivaliai, gyvūnijos įvairovė, nuostabūs paplūdimiai, įspūdingi gamtos ir istorijos objektai- Meksikoje ką veikti ras tiek spalvingo poilsio, tiek intensyvaus pažinimo mėgėjai.

Spalvingojoje Meksikoje visko tiek daug, kad apsispręsti, ką aplankyti ir pažinti, gali būti sudėtinga. Sudaryti tinkamiausią planą jums padės kelionių profesionalai iš agentūros „Fridmis“.

Čia pateiktos mūsų rekomenduojamos programos, tačiau mes galime jas pritaikyti pagal Jūsų poreikius, pakoreguoti kelionės datas: pradžią, pabaigą ir netgi sukurti individualiai Jums pritaikytą maršrutą, atitinkantį Jūsų norus! Taip pat pakeisti skrydžius, pervežimus, viešbučius, išvykas bei lankomus objektus.

Susisiekite su vienu mūsų komandos specialistu!