Kroatija

Kroatija: atpalaiduojantis poilsis ir istorijos lobiai

Nenusakomo žydrumo ežerų parkai, senovinių tvirtovių sienomis apjuosti miestai, saulės kepinami paplūdimiai, sraunios upės, Romos imperatorių palikimas– visa tai rasite kontrastingoje Kroatijoje. Šią šalį ypač mėgsta lietuvaičiai, kurie, beje, čia dažnai atvyksta ne tik lėktuvais ar turistiniais autobusais, bet ir automobiliais.

Šioje šalyje puikiausias atostogas rasite bet kuriuo atveju. Nesvarbu, ar norite tik atsipūsti saulės atokaitoje ir pamerkti kojas į vandenį, ar ketinate pažinti dar nematytus kultūrinius aspektus.

Sužinoti apie įdomiausius šalies kampelius, efektyviai suderinti poilsį ir pramogas, išsirinkti tinkamiausią kelionės laiką ar labiausiai intriguojantį maršrutą jums padės kelionių agentūros „Fridmis“ darbuotojai, kiekvienoje šalyje padedantys rasti išskirtinių traukos objektų.

Čia pateiktos mūsų rekomenduojamos programos, tačiau mes galime jas pritaikyti pagal Jūsų poreikius, pakoreguoti kelionės datas: pradžią, pabaigą ir netgi sukurti individualiai Jums pritaikytą maršrutą, atitinkantį Jūsų norus! Taip pat pakeisti skrydžius, pervežimus, viešbučius, išvykas bei lankomus objektus.

Susisiekite su vienu mūsų komandos specialistu!