Jungtiniai Arabų Emyratai

 Jungtiniai Arabų Emyratai: tobulos atostogos prabangos apsuptyje

Mėgstate keliauti, tačiau pasiilgote kažko neįprasto ir įdomaus. Jungtiniai Arabų Emyratai - vieta, kuri sužavės ne tik Rytų dvasios dvelksmu, bet ir neįtikima prabanga. Fantastiškas oras, idealiai įrengti paplūdimiai ir apsipirkinėjimo rojus žada tobulas atostogas kiekvienam. Ne veltui Raudonojoje dykumoje įsikūrę prabangūs miestai kasmet čia atvilioja ne tik būrius turistų, bet ir tviskančio gyvenimo ieškančių imigrantų.

Jungtiniai Arabų Emyratai - viena turtingiausių šalių pasaulyje. Ją sudaro septyni emyratai - Abu Dabis, Dubajus, Šardža, Fudžeira, Adžmanas, Um el Kaivainas ir Ras al Kaimas. Kiekvieno iš emyratų sostinė pavadinta tokiu pačiu vardu. Kiekvienas iš emyratų savaip žavingas, todėl renkantis atostogų kryptį verta pasidomėti populiariausiais iš jų.

Nepasiklysti prabangos ir modernizmo apsuptyje jums padės kelionių profesionalų agentūra „Fridmis“, suplanuosianti jums prieinamiausią ir labiausiai poreikius atitinkančią kelionę.

Čia pateiktos mūsų rekomenduojamos programos, tačiau mes galime jas pritaikyti pagal Jūsų poreikius, pakoreguoti kelionės datas: pradžią, pabaigą ir netgi sukurti individualiai Jums pritaikytą maršrutą, atitinkantį Jūsų norus! Taip pat pakeisti skrydžius, pervežimus, viešbučius, išvykas bei lankomus objektus.

Susisiekite su vienu mūsų komandos specialistu!