Gruzija

Gruzija: nuo užburiančių peizažų iki svetingų gruzinų

Gruzija- tai šalis, garsėjanti savo turtinga istorija, savita kultūra bei neįtikėtinai atvirais ir svetingais žmonėmis. Šis kraštas, be abejonės, gali didžiuotis savo neįkainojamu paveldu: žaviomis Juodosios jūros pakrantėmis, žymiais

Boržomio šaltiniais, įspūdinguoju Tbilisiu ir dar įspūdingesniu Batumiu, kuris kiekvieną keliautoją žavi savo netradiciniais ir neįprastais pastatais bei nuolat žydinčiais, margaspalviais gėlynais!

Įspūdingi tradiciniai gruzinų šokiai, nepakartojama šalies virtuvė, užburiantis kraštovaizdis bei svetingi gruzinai privers Jus įsimylėti šią šalį ir paliks norą čia sugrįžti dar ir dar kartą!
Pačius įspūdingiausius ir tinkamiausius maršrutus Gruzijoje Jums mielai padės išsirinkti kelionių agentūros „Fridmis“ specialistai.

Čia pateiktos mūsų rekomenduojamos programos, tačiau mes galime jas pritaikyti pagal Jūsų poreikius, pakoreguoti kelionės datas: pradžią, pabaigą ir netgi sukurti individualiai Jums pritaikytą maršrutą, atitinkantį Jūsų norus! Taip pat pakeisti skrydžius, pervežimus, viešbučius, išvykas bei lankomus objektus.

Susisiekite su vienu mūsų komandos specialistu!