10 slapčiausių paplūdimių

1. Koh Lanta, Tailandas


Sala įsikūrusi valanda kelio nuo Krabi vietovės bei toli nuo žmonėmis perpildytų Phukeet ir Phi Phi vietovių. Gražūs paplūdimiai, šilta Andamanų jūra, skanus maistas ir kas svarbiausia: viskas čia ypatingai žemomis kainomis!

 

 

2. Polihale paplūdimys, Kauai

 

Šis 7 mylių paplūdimys yra pati karščiausia ir labiausiai saulės mylima vieta visame Kauai paplūdimyje! Šis paplūdimys unikalus tuo, kad prieš tai reikia įveikti purvo kelią, norint pasiekti nuostabųjį paplūdimį!

 

3. Happy Bay, San Martenas

 

Šis paplūdimys turi savo privačią erdvę, todėl norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir nuo žmonių- tai puiki vieta!

 

 

 

 

 

4. Cayucos, Kalifornija

 

Šis mažas miestelis su iki galo neišvystytais 19 amžiaus vakarietiškais pastatais ir jaukiomis senovinėmis parduotuvėmis yra tikras lobis banglenčių sporto mėgėjams! Be to, visai netoli nuo čia, apie 20 minučių kelio, galima rasti keletą vietų, garsėjančių puikiais vynais!

 

5. Todos Santos, Pietų Kalifornija, Meksika

 

Todos Santos- menininkų kampelis, garsėjantis galerijomis ir ryškiomis kavinėmis! Be to,- tai tikras banglentininkų rojus, tačiau verta įsidėmėti, kad plaukti leidžiama tik ramiomis dienomis.

 

 

 

6. Cirali paplūdimys, Turkija

 

Netoliese Olimpos išsidėstęs paplūdimys gali sužavėti kiekvieną! Čia galite pamatyti mielus medinius namelius, draugiškus vietinius gyventojus bei nuostabųjį krioklį. Ši vieta, be abejonės, verta apsilankymo!

 

 

7. Salema, Portugalija

 

Šį nuostabų kampelį nuo Lisabonos skiria tik 3 valandos kelio. Mažas žvejų kaimelis išsidėstęs ant Atlanto pakrantės, tarp dviejų ištaigingų uolų ir puoštas gražiais, plačiais paplūdimiais! Iki visiškos laimės lieka tik paragauti puikaus vietinės gamybos vyno!

 

8. Phu Quoc sala, Vietnamas

 

Tai didžiausia Tailando įlankos sala, kuri yra įsikūrusi netoli Kambodžos sienos. Saloje yra begalė svečių namų, kurie išsidėstę čia pat, ant paplūdimio pakrantės, ir visus juos Jūs galite aplankyti keliaudami motociklu!

 

 

9. Ibo sala, Mozanbikas

 

Šioje vietoje priskaičiuojamos net 32 koralų salos. Laikomakad Ibo sala yra pati paslaptingiausia iš visų. Nuo to laiko, kuomet šios salos yra įtrauktos į UNESCO pasaulio paveldo sąrašus, čia nukeliauti tikrai verta! Gražūs smėlio paplūdimiai bei mangrovių miškai sužavės kiekvieną!
 

 

10. Pyla- sur- Mer, Prancūzija

 

Šis mielas paplūdimys driekiasi Pietų Cote d‘Argent vietovėje. Kopos čia pasiekia neapsakomą aukštį! Neįtikėtina, taip? Nusigavę iki šios vietos, patirsite neužmirštamus nuotykius! Ši vietai ypač tinka keliautojams.