10 egzotiškiausių salų atostogoms

1. Seišėlių Respublika

 

Seišėlių Respublika- tai sala, kurią sudaro 115 salelių, išsidėsčiusių Indijos vandenyne. Šią šalį garsina nepakartojami paplūdimiai, švarus, dangaus mėlynės žydrumo vanduo ir nuostabi povandeninė karalystė!

 

 

 

2. Maldyvai

 

Maldyvai išsidėstę Indijos vandenyne. Šią salų valstybę sudaro 26 salelių grupė žiedo formos, kurias juosia skaidrios lagūnos. Tai tikras rojaus kampelis, kurį supa žydros lagūnos ir nepakartojama kultūra, įtakota Indijos ir Šri Lankos.
Tarp kitko, Maldyvams neseniai suteiktas apdovanojimas, nuo šiol tai pati romantiškiausia pasaulio vieta!

 

 

3. Bora Bora, Prancūzijos Polinezija

 

Bora Bora- prabanga, spindinti vietovė apie kurią svajoja kiekvienas keliautojas! Žydros lagūnos, minkštutėlis baltas smėlis, nepakartojami saulėlydžiai kuria pačią romantiškiausią atmosferą! Pageidaujate išskirtinumo? Tuomet rinkitės Borą Borą! Vieta puikiai tiks poilsiui, atsipalaidavimui ir romantiškiems pasisėdėjimams!

 

 

4. Kanarų salos, Ispanija

 

Kanarų salos- tai Ispanijos salynas, įsikūręs rytinėje Vidurio Atlanto dalyje. Tai buvo paskutinė Kolumbo stotelė prieš jam atrandant Ameriką. Populiariausia vieta Kanarų salyne yra laikoma Tenerifė, kuri tarp kitko yra ir didžiausia! Aukšti, išraiškingi kalnai, gražūs, balti paplūdimiai ir subtropinis klimatas kiekvienais metais privilioja, daugiau kaip 12 milijonų turistų!
 

 

 5. Taitis, Prancūzijos Polinezija

 

Taitis yra įsikūręs Ramiajame vandenyne. Tai ekonominis, kultūrinis ir politinis Prancūzijos Polinezijos centras, beje, Taitis yra labiausiai lankoma sala šioje vietovėje.
Ši sala garsėja tuo, kad žymus prancūzų menininkas Paul Gauguin čia keliavo tapyti iš Prancūzijos!

 

 

6. Maui, Havajai

 

Maui sala yra išsidėsčiusi tarp šiaurės vakarų ir pietryčių ugnikalnių, dar kitaip ši vieta vadinama „Slėnio sala“. Tai antra pagal didumą Havajų sala ir 17 pagal dydį visoje JAV! Sala apsupta žaviais atogrąžų miškais.

 

 

 

 

 7. Borneo (Indonezija, Malaizija, Brunėjus)

 

Borneo- tai didžiausia Azijos sala, kuri padalinta tarp: Indonezijos, Malaizijos ir Brunėjaus. Salą garsina ne tik nepakartojami paplūdimiai su baltu smėliu, bet taip pat tai yra būstinė vienų iš seniausių žemėje atogrąžų miškų.

 

 

 

8. Kuko salos

 

Kuko salynas, išsidėstęs Ramiajame vandenyne. Laikomas laisvoje asociacijoje su Naująja Zlendija. Nepakartojamo grožio lagūnos ir lengvai plevesuojančios palmės- tai puikus pasirinkimas tiems, kas nori pasimėgauti savo medaus mėnesiu!

 

 

 

9. Koh Lipe sala, Andamanų jūra, Tailandas

 

Andamanų jūroje įsikūręs Adang Rawi salynas yra tikras rojaus kampelis su nuostabiais paplūdimiais! Koh lipe saloje išsidėstę trys nepaprasto grožio paplūdimiai: Saulėlydžio, Saulėtekio ir Patajos paplūdimiai.

 

 

 

10. Fidžis

 

Tai yra seniausia sala pasaulyje, kurią formavo skirtingo tipo vulkanų išsiveržimai. Čia, Ramiajame vandenyne, galima rasti daugybę nuostabių viešbučių ir restoranų!